• Haftaiçi : 09:00 - 18:00
  • info@esnafacanver.com

İnovasyon ve yenilik Esnafa Can Ver Grubu ile Yeni Bir Açı Kazandı.

+902323282328

2020 - 2021 Yılları arasında Covid-19 Salgınının insanlar arasında yaratmış olduğu korku psikolojisi, üreticiden tüketiciye kadar uzanan arz/talep dengesinin yönünü değiştirmiş ve E-Ticaret sektörüne doğru ivme kazandırmıştır. 2021 - 2022 Yılları arası Dünyada yaşanan ekonomik krizin, Ülkemizdeki etkisi hala devam etmektedir. Esnafımız her geçen gün artan komisyonların ve giderlerin artması ve nakit akışlarının azalması ile birlikte Türkiye’nin en büyük esnaf platformunu kurmaya karar verdik.

Esnafa Canver E-Ticaret A.Ş. Kurucusu Yaşar YENİKALE Pazar araştırmalarını ve toplumun ihtiyaçlarını göz önünde tutarak şirketin kurumsal yapısını oluşturmuştur Şirketimiz 2022 ekim 19 tarihinde kurulmuştur. Türkiye’nin En Büyük Esnaf Platformu olarak hizmet vermeye başlamıştır.

VİZYONUMUZ

Esnafa Canver E-Ticaret A.Ş. olarak ESNAF PAZAR çevrimiçi alışveriş merkezi, ESNAF YEMEK ile Gıda sektöründe, REHBERE GİR Hizmet sektöründe çok farklı dinamiklere sahip 3 sektörde faaliyet gösteriyoruz.

MİSYONUMUZ

Toplumun her kesiminden düşük fiyatlarla ve hızlı nakit akışı ile hizmeti sunmak, Hizmetlerimiz doğrultusunda iş imkânı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

Esnaf Pazar

Türkiye'nin Esnaf Dostu Pazaryeri Platformu ESNAFPAZAR ile, Düşük Komisyonlu Alışverişin Keyfini Çıkarın

Siteye Git

Esnaf Yemek

Türkiye'nin Esnaf Dostu Yemek Sipariş Platformu ESNAFYEMEK ile, Düşük Komisyonlu Alışverişin Keyfini Çıkarın

Siteye Git

Rehbere Gir

Türkiye'nin Tüm Esnaflarını Bulabileceğiniz Rehbere Gir ile, İhtiyacınız Olan Aradığınız Esnafı Bulmak Son Derece Kolay

Siteye Git